عسل گون ممتاز طبیعی هانی تاج - هیگر

عسل گون ممتاز طبیعی هانی تاج - هیگر

عسل گون ممتاز طبیعی هانی تاج - هیگر

Blog Article

بسیاری از اطبا طب سنتی برای درمان افسردگی نیز از عسل گون استفاده می کنند تا سردی مغز را از بین برده و جلوی وسواس های فکری را بگیرد. این نوع عسل طبیعی کردستان در داخل سبدهای چوبی گرد و یا لوله مانند که از شاخههای درخت بید و گل درست میشوند یک محیط بسیار طبیعی و سنتی شبیه داخل حفرههای چوبی داخل درخت فراهم و زنبور احساس آرامش زیادی میکند مرکز خرید عسل گون و به فعالیتهای زیستی خود ادامه میدهد. تمام شان ویژگی های آنتی بیوتیکی از خود بروز دادند. عسل طبیعی به واسطه خواص بهبود دهندگی خود و مواد مغذی و آنتی اکسيدان های فراوانی که در خود دارد، می تواند به روشن شدن پوست کمک کرده، با پيری پوست و باکتريهای مرتبط با آن مبارزه کند و اثرات زخم و سوختگی را برطرف نمايد. اگر چنین کاری را دوست نداشتید مجرای تنفسی خود را با آب شست و شو دهید. Post w᠎as g᠎en​er​ated  with the  he lp of GSA Content G en​erat​or  Dem ov ersion​.


خواص عسل گون برای تومور

عسل گون برای سرماخوردگی، عفونتهای تنفسی فوقانی، آلرژیها، برای کمخونی، تقویت و تنظیم سیستم ایمنی بدن استفاده میشود. ما زنبورداران آهوتا دائما در حال کوچ دادن کندوها هستیم و اگر شهد منطقه ای به پایان برسد در سریع ترین زمان ممکن به منطقه ای دیگر که شهد کافی برای استفاده زنبورعسل وجود دارد می رویم. افرادی که سینوزیت دارند معمولا در فصل پاییز و زمستان مشکل بسیار زیادی دارند و دائما سردرد هستند. کارکرد ویتامین D موجود در عسل آویشن تنظیم فسفر و کلسیم هست که در درمان افسردگی بسیار تاثیرگذار است. تلاشم برایاستقلالمالی بانوان روستای اشترمل انگیزهام را دوچندان کرد با توکل و توسل بر این کار ورود کردمشاید گاهیخسته میشدم اما نگاهم به آینده روشن بوده و هست به همین دلیل خستگی جایش را به امید و تلاش میداد. اثبات شد که عسل کنار حاوی ترکیبات ضد التهاب، مسکن و تب بر است و این تأثیرات به دلیل فیتوکمیکال های موجود در این عسل است.


به همین دلیل این نوع عسل بیشتر در مناطق شمالی ایران تولید میشود. مصرف موضعی آن باعث تحریک پوست برای افزایش کلاژن میشود. به طور متوسط یک ماه تا چهل روز در مراتع گون مستقر می شوند و در نهایت عسل گون برداشت میشود. تحقيقات جديد نشان ميدهد كه گون تقريبا تمام فازهاي مربوط به فعاليت سيستم ايمني را تحريك ميكند و تعداد سلولهاي stemcell را در مغز استخوان و بافت لفناوي افزايش ميدهد و توسعه و رشد آنها را در جهت تبديل به سلولهاي فعال ايمني تحريك ميكنند تا در داخل بدن پخش شوند. تمامی عسلهای طبیعی و همچنین خام، دارای خواص بسیاری برای سلامتی انسان هستند، اما در میان آنها برخی از عسلها دارای خواص بیشتر و خاصتری نسبت به بقیه هستند، مانند عسل گون. عسل کنار با توجه به ترکیبات قدرتمندش به عنوان دارویی خوب برای مشکلات بسیاری گزارش شده. یا می توانیم از ترکیبات دیگری استفاده کنیم که همین تأثیر را دارند: دانه های مغذی، جینسنگ و دیگر گیاهان دارویی. همچنین در عسل، انواع پروتئین های مختلف گیاهی و مانند آن وجود دارد. فروش عسل گون درجه یک به صورت عمده در سایت ما امکان پذیر است.


به همين دليل، افزودن آن به ماسک های صورت ميتواند براي پوست شما مفيد باشد و قطعاً نتايج شگرفی برای شما خواهد داشت. ژورنال علوم کاربردی دارویی در سال 2013 تحقیقی با عنوان «بررسی مقایسه ای بافتی سه نوع عسل در فعالیت بهبودی زخم های موضعی در خرگوش ها» منتشر کرد که توسط دپارتمان داروشناسی و زیست شیمی دانشکده داروسازی دانشگاه زاویه لیبی انجام شده است. در این تحقیق عسل با ترکیبات تجاری بهبود زخم مقایسه شد و نتایج این تحقیق به طور کلی این بود که از عسل می توان به عنوان عاملی برای بهبود موضعی زخم استفاده کرد. ادعا می شود این ترکیبات بدون هیچ عوارضی بهتر از ویاگرا عمل می کنند. تحقیقات دیگری در موسسه تحقیقات علمی کویت (موسسه تحقیقی دولتی) انجام شد که برای تشخیص کیفیت و مزایای ادعا شده در مورد عسل کنار بررسی های آزمایشگاهی مختلفی انجام گرفت. این تحقیق خواص عسل کنار در بهبود التهاب، کاهش تب شدید و ثبات دادن به فعالیت سلول های بدن و محافظت در برابر آسیب ها و بهبود درد را اثبات کرد. این تحقیق نشان داد عسل کنار فعالیت بهتری در درمان زخم نسبت به عسل آویشن دارد.

Report this page